Миньор победи Шогун във важна битка

Миньор:Шогун 2:1

С тази победа Чуковете запазват шансове за титлата. Нашите момчета владееха играта почти през целият мач. През първото полувреме със страхотен удар от палантерията Ангел Баков уцели горната греда и топката тупна зад гол линията, но съдията незачете гола. На три път Мартин Минков излизаше в удобни позици, но гостите със сетни усилия успяваха да предотвартят попадение. Първото полувреме завърши 0:0. През втората част в 61-та минута за пореден път Мартин Минков отбеляза гол и внесе спокойствие в миньорските редици. Той получи пас от Александър Сираков изпълнил страхотен английски тъч. Голмайстора напредна по лявото крило, преодоля защитник и мушна топката под плонжа на вратаря на японците.