Роналдо от Перник игра цял мач за Макаби срещу Динамо Киев

Новини за Перник от iPernik

Защитникът Даниел Златков направи неофициален дебют за израелския Макаби (Хайфа) в контролата срещу украинския гранд Динамо (Киев).

Срещата завърши 2:2, като българинът игра цял мач. В началните минути Златков започна неуверено, но постепенно навлезе в ритъм и накрая бе значително по-стабилен в изявите си, отбелязват израелските медии.

Златков имаше трудна задача да пази звездата на Динамо Киев - Андрей Шевченко, който игра само през първото полувреме. Защитникът на Миньор (Перник) е на проби в израелския отбор, като в близките дни ръководството на Макаби ще прецени дали да му предложи договор. Динамо поведе с 2:0 в първите 7 минути с два гола на Ярмоленко, но Макаби стигна до равенството с попадения на Двалишвили в 31-а минута и Зехави в 75-а минута.

Източник: .gong.bg