"Пирин-Балканстрой" първи на "Боби Гюдеров"

В неделя - заключителния състезателен ден на 9-ия турнир в чест на „Боби Гюдеров" интригата почти липсваше.

В първата среща за деня „Славия" беше затруднена донякъде от отбора на „Левски-Сиконко" в първия гейм и то след като в края му „белите" направиха куп грешки, за да позволят на съперника си да се доближи на две точки до тях в резултата - 22:24. Последва обаче мощна атака на момчетата на Брунко Илиев и 25:22. От там нататък „сините", водени от сетрата на близнаците Георги и Валентин Братоеви Весела, като че ли вдигнаха бялото знаме и кротко доиграха срещата без да таят каквито и да е надежди за успех.

В следващите две части 25:17 и 25:19 за „Славия". На финала историята се повтори - съпротива на „Миньор" срещу „Пирин-Балканстрой" в първия гейм, но въпреки това 25:22 за отбора от Разлог. Пълно превъходство на гостите във втория и 25:12 и доиграване на мача в третия гейм и победа с 25:18, което означаваше и титла за „Пирин-Балканстрой"(Разлог)