Станимир Стоилов набеляза футболисти на "Миньор"

Станимир Стоилов - националният селекционер на България, изгледа днешния мач на "Стадиона на мира" в Перник.

Той бе в компанията на Цанко Цветанов.

Двамата изгледаха внимателно по-голяма част от срещата, като на полувремето Стоилов даде интервю за клубния сайт на Миньор - minyor.com.

"Играта на двата отбора не е лоша. Не бих желал да коментирам конкретни имена, но се интересувам от някои от младите футболисти на Миньор и на Берое. Не бих желал да влияя негативно на футболистите като споменавам конкретни имена, тъй като ще започнат коментари...", сподели наставникът на националите.

Стоилов пожела успех на Миньор и напусна стадиона минути преди крайния сигнал на рефера след безапелационното 3:0 за жълто-черните.  В обсега на ст. треньорът попадна играта на младежкия национал Даниел Златков, който направи добър мач и не даде никакви шансове за атаката на старозагорци.