iPernik.com Новини от Перник за хората и събитията


Loading

Наградиха педагози, представители на културата, журналисти и ученици

Наградиха педагози, представители на културата, журналисти и ученици  05_1464100103

69 педагози, представители на културата, журналисти и ученици бяха наградени по повод 24 май, Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост, като кметът Вяра Церовска им връчи призове в шест категории – за принос в образованието и възпитанието; за принос в сферата на културата; за принос в сферата на журналиистиката; за висок професионализъм в образованието и възпитанието; за творческа дейност в сферата на културата.

С плакети бяха удостоени журналистите Станислава Антова от общинското радио Славка Милева от кабелна телевизия „Кракра”.

За принос в сферата на културата награди получиха 90-годишният писател Цанко Живков, художникът Филип Седефчев и читалищата в Мещица и Боснек.

За блестящото си представяне в националната олимпиада по информационни технологии с грамоти бяха наградени дванайсетокласниците от Професионална гимназия по икономика Георги Иванов Николаев – лауреат от национална олимпиада по информационни технологии с проект „Пътят към величието” и Радостин Владимиров Стойчев – отличник от национална олимпиада по информационни технологии с проект „Пътят към величието”. Приз за признание получи и Людмил Велинов Любомиров – старши учител по информационни технологии в ПГИ, ръководител на проекта „Пътят към величието”.

Призове за творческа дейност в сферата на културата получиха художникът Костадин Костадинов, старши учителят по танцово изкуство в ОДК Красимир Икономов и преподавателят по пиано в обединената школа по изкуства към Двореца на културата Йоанна Козарева.

Вижте всички наградени:

Наградени с Плакет за принос в образованието и възпитанието

1. г-н Валентин Василев Спасов – старши учител по физическо възпитание и спорт в ГПЧЕ “Симеон Радев” гр. Перник

2. г-жа Емилия Василева Цветкова-Цекина – учител по български език и литература в ОУ “Свети Иван Рилски” гр. Перник

3. г-жа Зоя Стойчева Найденова – старши учител по история в ПГТС „Арх. Йордан Миланов” гр. Перник

4. г-жа Лозка Стоянова Симеонова – главен учител в прогимназиален етап в ІХ ОУ “Темелко Ненков” гр. Перник

5. г- жа Милена Василева Алексиева-Тодорова – старши учител по БЕЛ в XVI ОУ “Свети Свети Кирил и Методий ” гр. Перник

6. г-жа Павлина Иванова Борисова – старши учител по счетоводство в Професионална гимназия по икономика гр. Перник

7. г-жа Росица Тодорова Богословова – старши учител по музика в V СОУ “П. Р. Славейков” гр. Перник

8. инж. Светослава Александрова Игнатова – старши учител в ПГЕМП „Хр. Ботев” гр. Перник

9. г-жа Снежана Методиева Григорова – старши учител по предметите от философския цикъл в ПМГ “Христо Смирненски” гр. Перник

10.г-жа Теменужка Кирилова Михайлова – учител по БЕЛ в VІ СОУ “Свети Свети Кирил и Методий” гр. Перник

Наградени с Плакет за принос в сферата на културата

1. НЧ “Пейо Крачолов Яворов-1926” – с. Мещица, по повод 90- годишнината от основаването му

2. НЧ “Трудолюбие-1926” – с. Боснек, по повод 90-годишнината от основаването му

3. Филип Седефчев – художник

4. Цанко Живков – писател, по повод неговата 90-годишнина

Наградени с Плакет за принос в сферата на журналистиката

1. Станислава Боянова Антова – журналист, Общинско радио Перник

2. Славка Милева – журналист в Кабелна телевизия „Кракра”

Наградени с Диплом за висок професионализъм в образованието и възпитанието:

1. г-жа Аделина Милчева Николова – старши учител по биология с английски език в ІХ ОУ “Темелко Ненков” гр. Перниk

2. г-жа Албена Георгиева Сълова – старши учител в ОДЗ №11 “Знаме на мира” гр. Перник

3. г-жа Александра Ивова Накова – учител по самбо в Спортно училище “Олимпиец” гр. Перник

4. инж. Антоанета Иванова Димитрова – старши учител по практика в ПТГ “Юрий Гагарин” гр. Перник

5. г-н Богомил Спасов Петров – старши учител в ПТГ “Юрий Гагарин” гр. Перник 6. г-жа Борислава Димитрова Борисова – учител в ОУ “Свети Свети Кирил и Методий” с. Дивотино

7. г-жа Венета Миткова Иванова – старши учител по БЕЛ в Професионална гимназия по икономика гр. Перник

8. г-жа Весела Георгиева Боянова – учител в Обединено детско заведение с. Драгичево

9. г-жа Венеция Асенова Минева – старши учител в ОДГ “Пролет” гр. Перник 10.г-жа Виолета Георгиева Андонова – старши учител в ЦДГ № 2 “Родолюбче” гр. Перник

11.г-жа Дафина Петрова Бандакова – главен учител начален етап в V СОУ “П. Р. Славейков” гр. Перник

12.г-жа Евелина Александрова Петрова – старши учител по физическо възпитание и спорт в ХІІ ОУ “Васил Левски” – гр. Перник

13.г-жа Евелина Кирилова Саздова – ресурсен учител в Ресурсен център гр. Перник

14.г- жа Елена Христова Милева – старши учител в ЦДГ № 3 “Пролетен цвят” гр. Перник

15.г- жа Елизабет Стоилова Игова-Драганова – старши учител по математика в ГПЧЕ “Симеон Радев” гр. Перник

16.г-жа Елка Кирилова Манева – начален учител в ОУ “Свети Иван Рилски” гр. Перник

17.г-жа Емилия Игнатова Кирилова – учител в ОДЗ “Валентина Терешкова” гр. Батановци

18.г-жа Емилия Младенова Николова – старши начален учител в ХІ ОУ “Елин Пелин” гр. Перник

19.г-жа Жана Василева Ангова – старши учител по биология и химия в ОУ “Христо Ботев” гр. Батановци

20.г-жа Занка Богданова Димитрова – старши възпитател в ОУ “Св. Св. Кирил и Методий” с. Драгичево

21.г-жа Иванка Иванова Пенкова – учител в подготвителна група в ОУ “Свети Иван Рилски” гр. Перник

22.г-жа Илонка Стефанова Ненкова – учител по БЕЛ в Спортно училище “Олимпиец” гр. Перник

23.инж. Ирена Евтимова Христова – старши учител по теоретично обучение в ПГОТ “Свети Иван Рилски” гр. Перник

24.г-жа Ирена Иванова Крумова – старши учител в ОДЗ №4 “Чуден свят” гр. Перник

25.г-жа Лазарина Петрова Кирилова – старши учител в начален етап в VІІ ОУ “Георги Сава Раковски” гр. Перник

26.г-жа Людмила Димитрова Ангелова – начален учител в VІ СОУ “Свети Свети Кирил и Методий” гр. Перник

27.г-жа Людмила Людмилова Гюдерова – Александрова – старши учител по природни науки в VІІІ ОУ “Кракра Пернишки” гр. Перник

28.г-жа Магделена Димитрова Петкова – главен учител в ОДЗ № 14 “Славейче” гр. Перник

29.г-жа Малина Цветкова Асенова – старши учител в ОДЗ № 12 “Радост” гр. Перник

30.г-жа Мариета Кирилова Николова – старши учител по БЕЛ в ХІ ОУ “Елин Пелин” гр. Перник

31.г-жа Милена Асенова Танева – старши учител по химия и опазване на околната среда в ПМГ “Христо Смирненски” гр. Перник

32.г-жа Надежда Иларионова Василева – старши начален учител ОУ “Алеко Константинов” гр. Перник

33.г-жа Нели Кирилова Христова – старши учител в ОДЗ №1 “Миньорче”

34.г-жа Нонка Първанова Кръстева – старши учител в ЦДГ № 8 “Изворче” гр. Перник

35.г-ца Полина Росенова Новева – учител по БЕЛ в ОУ “Отец Паисий” с. Ярджиловци

36.г-жа Райна Николова Тодорова – старши учител по музика в СОУРИЧЕ “Д-р Петър Берон” гр. Перник

37.г-жа Росица Василева Сергиева – старши учител в ОДЗ №1 “Миньорче” 38.инж. Румяна Иванова Ананиева – старши учител по теоретично обучение в ПГТС „Арх. Йордан Миланов” гр. Перник

39.г-жа Сашка Борисова Велинова – старши учител в ЦДГ № 15 “Райна Княгиня” гр. Перник

40.г-жа Славка Йорданова Новкова – старши учител в ОДЗ № 9 “Калина Малина” гр. Перник

41.г-жа Снежанка Кирилова Павлова – старши учител в ЦДГ № 6 “Българче” гр. Перник

42.г-жа Станислава Велинова Панайотова – учител по изобразително изкуство в ПГТС „Арх. Йордан Миланов” гр. Перник

43.г-жа Стоянка Димитрова Георгиева – старши начален учител в ОУ “Алеко Константинов” гр. Перник

44.г-жа Татяна Василева Рангелова – психолог в Ресурсен център гр. Перник 45.г-жа Татяна Георгиева Китанова – главен учител по хуманитарни и обществени науки в Обединен детски комплекс гр. Перник

46.инж. Цветелина Руменова Миланова – директор на ТПГ “Мария Кюри” гр. Перник

47.г-жа Янка Петкова Дамянова – старши учител в ОДЗ “Вела Пеева” гр. Перник

Наградени с Диплом за творческа дейност в сферата на културата:

1. Костадин Костадинов – художник

2. Красимир Петров Икономов – старши учител по танцово изкуство в Обединен детски комплекс гр. Перник

3. Йоанна Козарева – преподавател по пиано в ОШИ към ОК Дворец на културата – Перник

Наградени с Грамота:

1.Георги Иванов Николаев – ученик от XII б клас на Професионална гимназия по икономика гр. Перник, лауреат от национална олимпиада по информационни технологии с проект „Пътят към величието”

2.Радостин Владимиров Стойчев – ученик от XII г клас на Професионална гимназия по икономика гр. Перник, отличник от национална олимпиада по информационни технологии с проект „Пътят към величието”

3.Людмил Велинов Любомиров – старши учител по информационни технологии в Професионална гимназия по икономика гр.Перник, ръководител на проект „Пътят към величието”.

Източник: perniktoday.net

iPernik отваря врати за всеки, който има да каже нещо!

Лична публикация - ще бъдете публикувани най-горе на първа страница на сайта!

Необходимо е единствено да Влезете с Фейсбук или да се регистрирате!

На тази дата в миналото

01-Април-2017

01-Април-2016

02-Април-2015

Вход с фейсбук профил:

[email protected] за споделяне на сигнали, запитвания, реклама, коментари, мнения, новини.