„Балкан” победи „Спортист”

„Балкан” победи „Спортист” 10_1412146303

Отборът „Балкан” победи безпроблемно „Спортист” с резултат 5:1 на игрището в Драгичево. "Балкан" е водач в класирането на група „А” 1 от областното футболно първенство.

Домакините са открили резултата още в 6-та минута на срещата, но това е останало единственото им попадение в мача. Десет минути преди почивката Кирил Владов от гостите е изравнил резултата. До края на полувремето равенствтоо се е запазило,но през втората част гостите са били пълни господари на терена. В 58-та минута Християн Христов ги е извел напред, а в послединте десетминути н амача са прибавили три нови гола, дело на Кирил Владов, Християн Христов и игралия в „Миньор” Станислав Слишков.