"Габер" продължава да се състезава

"Габер" продължава да се състезава 10_1412231140

Севделина Никифорова, която е президент на „Габер”, е бясна на писанията по адрес на отбора и за загубата срещу отбора на „Металург”.

По време на последния кръг от първенството на областта в мач, игран в Габров дол домакините загубиха с 0:7 от пернишкия тим.

Според нея спречкване между играчи е имало, но не се е стигало до бой. Скандалът е бил в съблекалнята на почивката между двете полувремена, а не след мача. Тя люто се заканва, че ще съди медията, публикувала невярната информация и вече се е свързала с адвокат.

Сигурно е, че отборът ще продължи участието си в първенството, даже и да се започне от нулата. Такива индикации обаче засега няма, единствено само един футболист е изявил желание да напусне.