Градушка прекъсна мач на Миньор с румънския Газ Метан в Турция

Миньор Перник снимка: Интернет

Миньор (Перник) завърши 0:0 с румънския Газ Метан в поредната си контрола от лагера в Анталия.

Към края на мача се изсипа градушка, която принуди рефера да прекрати играта за няколко минути.

Миньор направи добър мач, но не успя да стигне до гол след пропуски на Брахими и Бибишков, а попадение на Бомела малко преди почивката бе отменено заради засада.

Треньорът на перничани Стойчо Стоев започна със следния състав: Чворович, В.Василев, Христозов, Стойчев, Бумела, Брахими, М.Василев, Траянов, Том, Бенрамдан, Бибишков.

По време на мача наставникът смени целия състав, като вратарят Чворович бе заменен още преди почивката поради контузия.