"Металург" победи "Габер"

"Металург" победи "Габер" 03_1427217591

Отборът на „Металург” спечели победа над „Габер” в 17-ти кръг от шампионата на група „А” 1. Той беше от областното футболно първенство.

Перничани откриха резултата в 27-та минута с попадение на Кирил Йорданов, а пет минути по-късно Мирослав Богословов вкара второто попадение в мача. През второто полувреме гостите върнаха едно попадение в 67-та минута с гол на Васко Василев, а чак две минути пред края вторият гол на Мирослав Богословов донесе спокойствието в редиците на „Металург”, фиксирайки крайното 3:1. Победата прати домакините на трето място във временното класиране, на две точки от водача „Балкан”, докато „Габер” остава на предпоследното място в подреждането само със 6 точки.