Миньор и Балкан завършиха наравно

Миньор и Балкан завършиха наравно 08_1441002014

Миньор не успя да надвие Балкан Вавара, като двата тима завършиха наравно и си вкараха по един гол. Мачът се игра на стадион Миньор пред рехава, но достатъчно шумна публика.

Гостите от Варвара поведоха в първото полувреме и показаха на миньорци, че не са за подценяване, въпреки видимото превъзходство на чуковете.

Първият гол падна в 22-рата минута след грешка на Миньор. Темелко Зайков от Балкан пресече пас на гостите и вкара за 1:0.

Въпреки усилията и множеството атаки миньорци не успяха да изравнят в първото полувреме, което завърши с много нерви, жълти картони и за двата отбора и много изпуснати положения.

През второто полувреме миньорци започнаха още по-настървено да се борят за гол и пресираха противника си. Резултатът дойде чак в 72-рата минута, когато Томислав Павлов вкара гол след рикошет.

Миньорци продължиха да се борят за победа, дадоха всичко от себе си и създадоха доста голови положения, но малшанс им попречи да отбележат второ попадение.

Източник: zapernik.com