Миньор надви Пирин с 5:0

Миньор надви Пирин с 5:0 08_1377592557

Миньор постигна убедителна победа с 5:0 срещу вечния враг Пирин в мач,игран през уикенда в Чикаго.. Миньорци започнаха мача с гол от съблекалнята на 16-годишният Иван Драголов, който проби по лявото крило и вкара неспасяемо за 1:0. В 34-та минута бившият играч на Чикаго Файър - гръкът Pari Pantazopoulos открадна лошо избита топка от вратаря на Пирин и вкара за 2:0. Така завърши и първата част. Второто полувреме дойде ред на бившият юношески национал от школата на Славия (София) - Ивалин Гунчев, който за трети пореден мача вкара хеттрик за крайното 5:0. След като преди месец Миньор взе участие на турнирът на Шампионите в Кентъки и игра като равен с равен с най-силните отбори в средно-западните щати, жълто-черните си повярваха и оттогава имат три изиграни мача в които нямат допуснат гол, а са вкарали петнадесет гола, девет от които с автор Ивалин Гунчев.

Източник: pernikmedia.net