Миньор удари ударно Септември в първата си контрола

Миньор (Перник) -   Септември (Симитли) 5:0

При много тежки атмосферни условия на стадиона в Мурсалево пернишкият Миньор удари ударно Септември (Симитли) в първата си контролна среща през зимния период с 5:0.

Още в 19-ата минута бразилецът Том с удар от фаул от около 30 метра откри резултата, а две минути по-късно след разбъркване в наказателното поле на "Септември", дошлият на проби алжирец Си Салем удвои преднината.

В 54-ата минута Милен Василев придаде класическо изражение на резултата с гол от дузпа, преди юношата на „Чуковете“ Йордан Йорданов да вкара четвърто попадение в 79-ата.
Автогол на Ангел Тренчев в 83-ата минута пък оформи крайното 5:0. П

По този начин „жълто-черните“ започнаха с успех зимните си контроли, а Стойчо Стоев успя да види в игрова обстановка някои от новодошлите в отбора, въпреки неблагоприятните условия за игра. Миньор държеше инициативата през целия двубой и можеше регистрира още по-изразителна победа.

Миньор - Септември 5:0

Състав на Миньор: Чворович, Василев, Стойчев, Христозов, Бумела,. Траянов, Том, Окечукво, Амин, Салем, Аджов