Миньор записа четвърта победа в контрола

Перник снимка: за хората и събитията- Миньор

Отборът на Миньор (Перник) записа 4-та победа в контролните мачове, след като се наложи с 3:1 над състава на Бдин (Видин). Срещата се игра вчера на стадиона в Трявна, където двата отбора са на подготвителен лагер.

Двубоят премина почти изцяло под диктовката на „чуковете”, които излязоха напред в резултата в 24-ата минута, когато точен бе Явор Въндев.

До края на първата част двата отбора не си отбелязаха повече попадения, но още в началото на втората, в 55-ата минута, тимът на Бдин изравни.

След това попадение темпото на игра спадна значително и положенията пред двете врати станаха рядкост. В последните 10 минути обаче, Миньор натисна здраво и в 84-ата отново излезе напред в резултата след гол на Рангелов, който в 47-ата минута замени Явор Въндев.

До края на двубоя имаше време за още едно попадение за „чуковете”, което бе дело на друга резерва – Любо Тодоров, който бе точен в 87-ата минута за крайното 3:1.

Състав на Миньор: Иван Чворович (Славчев 65’), Костадин Марков (Стоянов 60’), Явор Въндев (Рангелов 47’), Даниел Златков, Борислав Стойчев (Михов 56’), Николай Христозов (Петков 75’), Милен Василев (Йорданов 80’), Ванче Траянов (Стоянов 75’), Салас Окечуко (Фарес 45’), Костадин Кацимерски (Цветков 56’), Костадин Аджов (Тодоров 45’)