Миньор записа загуба от Калиакра

Перник снимка: за хората и събитията - Миньор

Миньор записа загуба с 1:2 в двубоя срещу Калиакра. Това бе пореден мач за „чуковете” от предсезонната лятна подготовка.

Единственото попадение за Миньор в днешния мач отбеляза Костадин Аджов, който се разписа в 52 минута през  втората част.

По време на двете полувремена на днешния двубой Стойчо Стоев разчиташе на всички футболисти, с изключение на Ивайло Цветков, Давид Стоянов и Иво Стоянов. Наставникът на „чуковете” не остана доволен от представянето на своя тим в срещата, като бе на мнение, че отборът му не е показал необходимата концентрация.

Стоев също така заяви, че тимът продължава да работи до края на лагера, за да изчисти слабостите, показани в днешния двубой.