Отборът на "Чорни" загуби от "Витоша" в Брезник

Отборът на "Чорни" загуби от "Витоша" в Брезник 09_1410773475

Брезнишкият отборът “Чорни” регистрира първа домакинска загуба във втория кръг от първенството на Югозападната “В” група. Той отстъпи с 0:1 на своя стадион на “Витоша”(Долна Диканя).

Гостите отбелязаха своето попадение в 29-та минута, а през втората част хладнокръвно отбиваха атаките на гостите и в последните пет минути на мача можеха да вкарат на два пъти. Първо техен футболист улучи дясната греда на вратата на домакините,а след това вратарят на “Чорни”Кирил Иванов успя да избие топката след като трима футболисти на гостите излязоха сами срещу него. Съвсем в края на срещата домакините имаха претенции към главния съдия Владислав Светославов за дузпа в тяхна полза, той обаче отсъди само пряк свободен удар. След куп разправии той беше изпълнен, но не даде очаквания резултат, а секунди след това Светославов даде край на срещата.