Отборът на „Струмска слава” остана непобеден

Отборът на „Струмска слава” остана непобеден 07_1436795259

И във втората си контрола като част от подготовката си за есенния дял на първенството на Югозападната „В” ФГ отборът на „Струмска слава” остана непобеден, като радомирци посрещнаха на своя стадион отбора на „Велбъжд”, с когото обичайно играят контроли преди началото на първенството.

Още в петата минута домакините откриха резултата с попадение на Александър Аспарухов, но след две-ти минути гостите възстановиха равенството. Така , при резултат 1:1, приключи първата част от мача. През второто полувреме двата отбора размениха по още един гол, като първо отбелязаха гостите, а в 80-та минута Калоян Евгениев оформи крайното 2:2. Следващата проверка на радомирци ще е утре в София, когато отборът гостува на „Витоша”(Бистрица).