“Партизан”, Ярджиловци вкара 15 гола в рамките на 2 мача

“Партизан”, Ярджиловци вкара 15 гола в рамките на 2 мача 10_1414498621

„Партизан”(Ярджиловци) вкара петнайсет гола в последните си два мача. Те бяха от първенството на Група „А” 2 от областното футболно първенство.

В предишния кръг футболистите от Ярджиловци спечелиха с убедителното 8:3 като домакините на „Свраките”(Гълъбник), а в послединя, който се явява седми от началото на първенството спецелиха със 7:2 като гости в Долни Раковец на местния „Сарата”.Между десетата и петнадесетата минута на мача са паднали четири гола. Първо гостите са открили чрез Людмил Евгениев, а след още минута Божичко Божичков от домакините са изравнили. „Партизан” е реагирал с две попадения на Божидар Иванов в 13-та и 15-та минута и резултатът е станал 1:3. До края на полувремето двата отбора са вкарали по веднъж. Първо гостите са направили 1:4 чрез Павел Асенов, а в 35-та минута отново Божичко Божичков е вкарал за 2:4. През второто полувреме футболистите на „Партизан” са отбелязали нови три гола чрез Божидар Атанасов и Спартак Игнатов, за да оформят крайното 7:2 в тяхна полза.