„Струмска слава” победи „София” 2010

„Струмска слава”  победи „София” 2010 08_1438677489

Отборът на „Струмска слава” спечели и последната си проверка преди старта на есенния дял на първенството на Югозападната „В” ФГ, като радомирци отнесоха с 3:0 отбора на „София” 2010, който през тази година също ще се състезава в третия футболен ешелон и ще е противник и на „Славата”, и на „Миньор”.

През първото полувреме точен за домакините беше игралият и в „Миньор” Петьо Динков, който в 42-та минута на срещата засече с крак едно центриране на Александър Аспарухов и откри резултата. В 52-та минута упражнението се повтори, но този път Кристиян Тасев центрира, а Петьо Динков по същия начин удвои преднината на домакините. Третото попадение в мача беше дело на Николай Николов, който в 73-та минута на срещата вкара във вратата една отбита топка за крайното 3:0. С отбора на „Струмска слава” започна подготовка и Митко Петков, който миналата година също беше в защитата на отбора, очаква се да бъде картотекиран, а старши-треньорът Влади Димитров в зависимост от формата му ще реши дали да го изполвза още в първия кръг на новото първенство, когато „Струмска слава” ще се изправи срещу ЦСКА.