„Струмска слава” загуби мач от „Сливнишки герой”

„Струмска слава” загуби мач от „Сливнишки герой” 08_1440482735

Отборът на „Струмска слава”(Радомир) постигна очаквана загуба при гостуването си в Сливница на местния „Сливнишки герой”, като загубата беше очаквана, защото ред контузии преследват момчетата на Влади Димитров. Той самият беше наказан да не ръководи отбора си от пейката, заради червения картон, който му показа съдията Иван Ценов по време на мача предишния кръг срещу „Германея”.

Домакините започнаха по-добре срещата и още в 11-та минута Светослав Диков откри резултата. Три минути преди края на първото полувреме Красимир Георгиев, който отбеляза победния гол за „Героя” срещу „Миньор” вкара второто попадение за съоборниците си и в голяма степен лиши мача от интрига. През втората част домакините продължиха да са по-добрия отбор на терена и набързо вкараха две нови попадения. Техен автор беше Красимир Георгиев, който с голове в 49-та и 51-та минута оформи хеттрика си в срещата. В 71-та минута Виктор Георгиев в опита си да надскочи Екундайо Джаейоба вкара топката в собствената си врата и оформи крайното 4:1 в полза на „Сливнишки герой”. След тазо победа „Героя” е един от трите отбора с пълен актив от девет точки след три победи от началото на първенството в Югозападната „В” ФГ. „Струмска слава” е във втората половина на таблицата за временното класиране с актив една от 1 точка , спечелена след домакинското равенства срещу „Германея” в миналия кръг.