„Верила” и „Ботев”(Друган) в Дрен

„Верила” и „Ботев”(Друган) в Дрен 10_1443680453

Отборите на „Верила” и „Ботев”(Друган) сътвориха зрелищен мач в Дрен. Там зрителите успяха да видят шест попадения в двете врати.

Крис Петков е открил резултата за гостите в 38-та минута, но само минута по-късно Николай Лазаров е направил резултата 1:1. По същия начин,само за две минути,са паднали два гола и през второто полувреме на срещата. В 51-та Борислав Рударски е извел домакините напред, но минута по-късно Георги Ценов е донесъл второто равенство в срещата. По-нататък до изравняване на резултата не се е стигнало след като Веселин Димчев в 60-та и 87-та минута с двете си попадения е донъсел трите точки за отбора на „Ботев”. С тях „Ботев е на четвъртата позиция в таблицата за временното класиране, докато домакините от „Верила” са един от двата отбора, заедно с „Минерал”, които все още не са регистрирали точков актив.