Ветераните на "Миньор" победиха "Струмска слава" в Радомир

Ветераните на "Миньор" победиха "Струмска слава" в Радомир 09_1409835559

Ветераните от „Миньор” спечелиха мача от първия кръг от шампионата. Те победиха с 2:0 отбора на „Струмска слава”. Срещата се игра на градския стадион в Радомир.

През първото полувреме гостите откриха резултата чрез дузпа,изпълнена от Людмил Евгениев, отсъдена за нарушение срещу Иво Димитров.През второто полувреме миньорци вкараха още един гол, като след центиране на Станимир Мантарков играч на гостите си заби топката в собствената си врата. Така перничани чакат следващия си противник, който ще е от област Кюстендил , но все още не се знае кой е той. Срещата ще се играе на 10 октомври. Ето състава на победителите: Стефан Трифонов, Бойко Василев, Иво Славчев, Петър Анестиев, Асен Асенов, Людмил Евгениев, Иво Димитров, Юлиян Янакиев, Тони Евтимов, Александър Здравков, Георги Борисов.

Източник: perniktoday.net