Юношите волейболисти победиха Локо Пловдив

Юношите волейболисти победиха Локо Пловдив 03_1362470216

Миньор стартираха със спокойна победа с 3:0 над „Локомотив"(Пловдив) в мач, който можеше да приключи и по-лесно. Домакините стартираха с убедителен първи гейм, спечелен с 25:16. Във втория обаче точките вървяха наравно до 20:20, когато гостите се пропукаха, посрещнаха да пъти нескопосано, а накрая при последната си атака изпратиха топката в аут, за да се стигне до 25:20 за „Миньор". Третата част стартира доста убедително за миньорци с 5:1. Нещата вървяха с такава преднина до 23:20, когато две грешки в полето на „Миньор" доведоха до 23:22.Последваха две хубави атаки на Александър Стоянов(Батман), които донесоха победата на „Миньор" с крайното 25:23.

Утре е един от най-важните мачове за миньорци , срещу ЦСКА. Класирането за финалната четворка минава през победа поне на един от двамата фаворити - „Марек Юнион Ивкони" или ЦСКА и утрешния ден е удобен за това. В останалите мачове днес:

ЦСКА - Черно море 3:0

Марек Юнион Ивкони - Нефтохимик 3:0