perun

Това стана на европейското първенство по сумо в Самоков. Състезанието беше за юноши и девойки,мъже и жени и събра представители на 12 страни от континента.
Карина Василева, която е състезателка на СК „Перун“, наскоро спечели бронзов медал от европейското първенство по самбо и беше класирана за участие на шампионата на Европа по сумо в Самоков.
Спортен Клуб "Джудо и самбо Перун" ,взе участие в международният турнир по джудо "Тодор Дракиев", който се проведе на 19 и 20 октомври в Пловдив с двама участници при младежите. Георги Георгиев в категория до 66 килограма,който се класира на 7 място и Кирил Тодоров ,който стана вице шампион в тежката категория +100 килограма.
Петнадесет медала спечелиха състезателите на СК"ДЖУДО И САМБО ПЕРУН" от провелото се на 13 .10 2013г.в зала Триадица, Държавно първенство по Унифайт(универсален летен и зимен бой).При девойките младша шампионки са Теодора Всилева и Александриния Янкова,при девойките старша е Карина Василева , Диляна Спасова е на трето място.Като Карина и Теодора участваха и в категория абсолютна и спечелиха съотве
Спортен клуб по джудо и самбо Перун
На първи октомври Спортен клуб по джудо и самбо Перун , започва подготовката си за новия спортно състезателен сезон.Тренировките се провеждат в спортна зала "Металург"(до главния вход на фирма Стомана)и ОУ"Христо Смирненски" гр. Радомир. Скъпи родители,