Габер спечели най-оспорваната група на областното първенство

На баража обаче ще играе “Партизан”
Отборът на “Габер”(Габров дол) спечели най-оспорваното първенство от трите групи в областта – Северната. Футболистите от Габров дол, които даже си нямат игрище и играят мачовете си в Ноевци на терена на “Черногорец” водеха и след приключването на мачовете през есента, после поотстъпиха малко , но с няколко поредни успеха на финала станаха първи в групата. В последния кръг те победиха отбора на “Пирин”(Земен) с 3:1.и взепа необходимите трите точки, които ги задържаха на първото място. Въпреки това отборът няма да играе на баража за класиране във “В” ФГ, защото няма детски отбор, а и няма никаква материална база. Там ще играе отборът на “Партизан”, който надигра като гост “Студена” с убедителното 5:2 и се класира на второ място в групата.Трети остана отборът на “Черногорец”, който също известно време водеше в класирането. Ноевчани са победили в последния кръг с 2:0 гостите от “Морена”, а и двете попадения в мача са дело на Владислав Владимиров. “Рудничар” пак не взе победа след като беше близко до нея в Кралев дол срещу “Струма”., завършвайки наравно 3:3. в последните пет минути на мача двата отбора са си разменили по един гол след като до този момент резултатът е бил 2:2. най-напред Кирил Артъчки от домакините е довел нещата до 372 за тях, три минути по-късно Иван Иванов от гостите, които са водели с 271 около 40 минути в мача е възстановил равенството еи така отборите са взели по точка.”Миньор” 1919 е спечелил мача срещу отбора на “Минерал” с 3:2 с два гола на Калоян Георгиев и един на Роналдо Георгиев. Двете попадения за гостите са дело на Теодор Димитров и Пламен Йорданов.