Нова загуба с 1:2 регистрираха чуковете на лагера в Трявна

Костадин Аджов вкара гола за перничани
Отборът на Миньор (Перник) записа разочароваща загуба с 1:2 в днешния си двубой срещу Калиакра. Това бе пореден мач за „чуковете" от предсезонната лятна подготовка. Единственото попадение за пернишкия тим в днешния мач отбеляза Костадин Аджов, който се разписа около 15-ина минути след началото на втората част.По време на двете полувремена на днешния двубой Стойчо Стоев разчиташе на всички футболисти, с изключение на Ивайло Цветков, Давид Стоянов и Иво Стоянов. Наставникът на „чуковете" не остана доволен от представянето на своя тим в срещата, като бе на мнение, че отборът му не е показал необходимата концентрация. Стоев също така заяви, че тимът продължава да работи до края на лагера, за да изчисти слабостите, показани в днешния двубой.Следващата контролна среща на пернишките футболисти, която е и последна за този лагер е днес от 18 часа на стадиона в Трявна. Противник на пернишките футболисти е тимът на „Нехтохимик”(Бургас). По програма след изиграването и тимът си тръгва от Трявна, а на 30 юли, събота на стадион „Миньор” съставът за новия сезон. Противник в последния мач преди началото на първенството ще е отборът на „Ботев”(Козлодуй), който от този сезон е с Предраг Пажин за треньор и амбиции за влизане в професионалния футбол от следващата година.