Струмска слава получи седем гола от лидера в групата

Кирил Йорданов вкара единственото попадение за радомирци
Сливнишки герой размаза Струмска слава със 7:1 в мач от 13-ия кръг на ЮЗ „В“ АФГ, игран на градският стадион в Сливница.Резултатът на полувремето бе вече 6:0, след което играчите на Венци Рангелов видимо намалиха оборотите, спестявайки на гостите от Радомир двуцифрен резултат.Така за 13 кръга нападението на "Героите" вече имат 47 отбелязани гола, което прави средно по 3,60 гола на мач. Трима играчи на сливничани пък са начело в класацията на голмайсторите на групата – Марк Григоров има вече отбелязани 11 гола, Юлиян Куртелов има 10, а Христо Петров има 7.Резултатът в срещата все пак бе открит в 15-та минута, когато Юлиян Куртелов засече по феноменален начин с летящ плонж центриране отляво на Деян Петров, и направи резултата 1:0 за удоволствие на около 250-те зрители по трибуните. В 19-та минута Марк Григоров вкара за 2:0, а в 25-та минута отново той подаде на Куртелов, който надбяга защитата на Струмска слава, излъга вратарят и отбеляза за 3:0.(В 33-та минута Христо Петров най-сетне успя да реализира страховитият си шут, правейки пробив от центъра, навърза двама защитници, и с топовен изстрел от границата на наказателното поле простреля Тачков за 4:0.Последваха два бързи гола, в края на полувремето, като първо Деян Петров се оказа най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на гостите, направи асистенция на Кристиян Кочилов, който прати топката в долният десен ъгъл на вратата на гостите, а минутка по-късно самият Деян Петров се разписа сред голмайсторите, реализирайки след асистенция на Христо Петров за 6:0, с плътен удар от въздуха.Футболистите на Сливнишки герой намалиха драстично темпото след почивката. Радомирчани се поокопитиха в тези минути, като в 80-та минута съдията отсъди съмнителна дузпа за гостите, дошла при едно единоборство на защитникът на сливничани – Любомир Симеонов и Кирил Йорданов, която потърпевшият реализира сам за 6:1.Капитанът Руслан Нацев бе отново на добре познатото си ниво, организирайки няколко опасни атаки и асистенция за последният гол в мача.В самият край на срещата Куртелов отбеляза за 7:1, след асистенция на Руслан Нацев. Това бе третият му гол в мача, ознаменувайки отличната си игра в срещата.Така сливничани с 29 точки са едноличен лидер в групата, след като Пирин (Разлог) загуби в Ботевград, а на второ място отново застана отбора на Витоша (Бистрица), които са само на точка зад водача в класирането. С десет по-малко от водача