taekwon-do

Календар КБСП Таекуондо 2014
КБСП Таекуондо в партньорство с Магазин iPernik подаряват по един Безплатен календар на Всеки направил покупка от Магазин iPernik. Можете да заявите и само календар и да го получите без да платите нито стотинка! Луксозен стенен календар с рзмери 35 на 50 сантиметра с треньора Калин Мирчев IV дан и неговите възпитаници.
шампионите от КБСП Таекуондо
Клуб по Бойни Спортове Перник с треньор Калин Мирчев- IV дан, както обеща се върна с общо два златни, пет сребърни и два бронзови медали. Най-големия успех е че юношите на отбора спечелиха среброто на отборно спаринг като голям принос за победите е имаше Мартин Костурков, единствено опита попречи на момчетата да вземат финала с Фолкън-Благоевград, които станаха първи комплексно по медали.
КБСП отиват за златни медали
На 26-27.11.2011 ще се проведе  състезание по Таекуон-до ITF в град Етрполе. Състезателите от КБСП отиват с деветима юноши във всички категории, които ще се опитат да се представят достйно и да завоюват колкото се може повече медали.     За някой от състезателите това ще бъде първо състезание и подготовка за следващото по-важно международно състезание в Благоевград през месец Декември. КБСП (Клуб по Бойни Спортове Перник) http://www.kbsp-taekwondo.com/